Lze navýšit kvóty/limity/traffic?
Lze navýšit kvóty/limity/traffic/mít více databází?
Jednotlivé prostorové kvóty jsou pevně dány a nelze je tedy ani v případě nevyužívání např. MySQL přesunout na službu jinou např. na FTP!
Navýšení je nicméně jednorázově pro danou doménu možné a to s placeným programem Hosting zdarma plus za částku 500Kč bez DPH (účtováno ročně) s automatickým prodlužováním poskytované služby na další období.
Hosting zdarma Plus - hlavní parametry:
- Prostor: +1500MB FTP, +1000MB e-mail a +500MB MySQL
- Počet mail subdomén: 10
- Traffic (přenos dat): 20GB/týdně
- PHP memory_limit: 64MB
- PHP max_execution_time: 14
- PHP upload_max_filesize: 16MB
- Server max-threads: 30
- Počet MySQL databází: 10
- Počet (Tera) instrukci CPU: 27,50
Změna hostingového programu
Změnu hostingového programu naleznete v rozhraní administrace ("Správa domén: spravovat/Obecné/Hostingový program"). Změnu lze provést pouze na výšší program tj. z Hosting zdarma na Hosting zdarma Plus. Změnou jsou přepočítány prostorové kvóty a aktivovány služby, které nebyly v nižším hostingovém programu k dispozici. Změna je provedena ihned po vašem potvrzení a není již vratná!!. Po provedeni změny hostingoveho programu bude automaticky vygenerována výzva k platbě, která bude zobrazena v menu "Přehled plateb" a zaslána na kontaktní email.

Na změnu se nevztahuje slevová akce.
Podrobnější parametry programu Hosting zdarma Plus naleznete ve srovnání služeb.