Jak změním vlastníka domény?

Jak změním vlastníka (.com .net .org .info .biz .us .name) domény?

Zašlete autorizovanou žádost (viz klientská sekce) spolu s údaji nového majitele (údaje nám zašlete bez diakritiky: Jméno a příjmení, plná adresa, telefon, email, nepovinným údajem může být obchodní název společnosti).

Jak změním vlastníka *.cz domény?

Formulář na změnu vlastnictví naleznete zde: http://media4web.cz/p/formulare-zmeny-vlastnik.php (stejný formulář je vhodný i pro změnu již neplatného emailu vlastníka, který jiným způsobem nemůžete změnit). Využíjte pouze v případě je-li vaším registrátorem Media4web v opačném případě kontaktujte svého registrátora nebo správce národních domén http://nic.cz.

K úplné změně vlastnictví domény je třeba zrušit zaškrtnutí u původních ID obou kontaktů (vlastník a admin kontakt). Vyplnit formulář s novými údaji vlastníka a admin kontaktu.

Vyplněný formulář lze zaslat na email vlastníka domény k jeho potvrzení, není-li platný lze zaslat i na kterýkoliv jiný email ovšem pouze pro notářské ověření a poté zaslat zpět na registrátora Media4Web. Po zpracování požadavku registrátorem je změna vlastnictví platná.

 

Přihlášení do klientské sekce

Pro přihlášení do klientské sekce přejděte na adresu:
https://administrace.hosting-zdarma.cz

Podpora

E-MAIL (po-pá:9-16h)
TEL telefonická podpora? (N/A)

Nápověda

Novinky

26.07.2010
Aktualizace PHP a MySQL
Dnes došlo k aktualizaci PHP na verzi 5.2.14 [Seznam změn] a MySQL na verzi 5.1.49 [Seznam změn]. Obě tyto aktualizace přináší pouze opravy chyb a nemění ani nepřidávají nové funkce. Dále byl na našich serverech do PHP přidán modul intl. Modul Imagick byl aktualizován na verzi 3.0.0 [Seznam změn].
07.07.2010
HTML5 video streaming
Dnes jsme na našich serverech zprovoznili podporu video streamingu pro HTML5 (WebM, Ogg, MP4).
01.07.2010
Aktualizace pcre knihovny v PHP
Dnes byla na všech webhostingových serverech aktualizována pcre knihovna v PHP z verze 6.0 na verzi 7.9. [Seznam změn]
29.06.2010
Aktializace php-xcache
Aktualizovali jsme php modul xcache na verzi 1.3.0. Změna přináší pouze drobné opravy bez změny funkcionality.

více novinek...